CAPCOM GO! - historia misji Apollo

 

Światowa premiera: kwiecień 2019 r.
Premiera w Planetarium EC1: 20 lipca 2019 r.
Ostatni pokaz (pożegnanie z tytułem): 15 października 2019 r.

 

Z dumą i radością zapraszamy na pokaz zawierający gorący jeszcze film autorstwa NSC Creative (produkcja z 2019 roku!). Opisuje on historię programu kosmicznego Apollo, w ramach którego Amerykanie aż sześć razy lądowali na powierzchni Księżyca.

 

CAPCOM GO! - historia misji Apollo

 

To osiągnięcie, stanowiące element kosmicznego wyścigu pomiędzy USA a ZSRR, stało się możliwe dzięki wysiłkowi blisko pół miliona wysoko wykwalifikowanych specjalistów, pracujących przez ponad dekadę. Widzowie dowiadują się, jakie problemy trzeba było rozwiązać w ramach projektu, jak wyglądała współpraca astronautów z Centrum Kontroli Misji i jak osiągnięcia poszczególnych misji wpłynęły na kolejne kroki stawiane przez ludzkość w eksploracji kosmosu oraz na nasze życie codzienne.

Część filmowa pokazu trwa 26 minut. Film jest prezentowany po wprowadzeniu „na żywo” przez prezenterów Planetarium EC1, którzy przedstawiają aktualny stan nocnego nieba a pod koniec odpowiadają na pytania publiczności.

Część filmowa pokazu jest dostępna w językach: polskim i angielskim (wystarczy poprosić przy wejściu pod kopułę Planetarium EC1 o zestaw bezprzewodowy).

Dla kogo: pokaz jest przeznaczony osób w wieku od 12. roku życia.

Łączny czas trwania pokazu: 45 minut.

 

 

Najbliższe pokazy dla widzów indywidualnych: