Sebastian Wojtczak: koncert w Planetarium EC1

Czego lubimy słuchać w czasie wakacji? Oczywiście, że muzyki pop! Dlatego z dumą i radością zapraszamy Was na koncert Sebastiana Wojtczaka w Planetarium EC1 - już w piątek 20 sierpnia 2021 r. o godz. 18:30.
Kliknij i kup bilet

 

Sebastian Wojtczak: koncert w Planetarium EC1

 

Sebastian Wojtczak swoją przygodę z muzyką zaczął już w dzieciństwie - uczył się w szkole muzycznej w klasie fortepianu. Uznał jednak, że bardziej interesuje go śpiew. Założył własny zespół, brał udział w warsztatach muzycznych - efekt był doskonały. Elżbieta Zapendowska powiedziała o nim "już dawno nie słyszałam tak ciekawego męskiego głosu".
Brał udział w programach talent show takich jak "Droga do gwiazd", "Must Be the Music. Tylko muzyka" oraz w "The Voice of Poland".

 

Sebastian Wojtczak
- koncert w Planetarium EC1 -
piątek 20 sierpnia 2021 r.
o godz. 18:30
KLIKNIJ I KUP BILET

 

 

Podczas koncertu Sebastian Wojtczak zaprezentuje utwory z własnego repertuaru oraz wybrane covery. Ze szczególną niecierpliwością czekamy na piosenkę "Pierwszy krok", będącą pierwszym singlem zapowiadającym debiutancką płytę artysty. Teledysk do niej został nakręcony w EC1 Łódź - a dokładniej, w Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz w naszej historycznej Hali Maszyn z charakterystycznymi secesyjnymi schodami.
Obejrzyjmy go jeszcze raz:

 

 

Koncerty w Planetarium EC1 mają jedną wyróżniającą cechę - wyjątkowe, specjalnie stworzone wizualizacje na kopule. Pracują przy nich nasi najlepsi planetaryjni graficy - dzięki temu udało nam się na przykład zaskoczyć występującą u nas Izę Lach, która na widok fantastycznych animacji przerwała na chwilę koncert, zagłębiając się w obrazy na kopule.

To będzie wyjątkowe przeżycie, dzięki któremu zapamiętacie wakacje 2021 na długo. Do zobaczenia 20 sierpnia!

 

Sebastian Wojtczak
- koncert w Planetarium EC1 -
piątek 20 sierpnia 2021 r.
o godz. 18:30
KLIKNIJ I KUP BILET