Sonety Shakespeare’a śpiewa Stanisław Soyka

"Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni" - tak o swojej muzyce mówi Stanisław Soyka.

Sonety Szekspira śpiewa Stanisław Soyka

Połączenie wyjątkowych utworów z wizualizacjami na kopule Planetarium EC1 - tak pokrótce można opisać pokaz muzyczny, na który zapraszamy. To już czwarta propozycja tego typu, po raz pierwszy jednak sięgnęliśmy po polskiego artystę. Premiera pokazu odbyła się 14 lutego 2019 r. - bo czy może być lepszy termin niż Walentynki?

Z dumą i radością przedstawiamy pokaz muzyczny ">>Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie...<<< - Sonety Shakespeare’a śpiewa Stanisław Soyka". Powędrujcie z nami w niezwykły poetycki i muzyczny świat. Podarujcie sobie wyjątkowy wieczór pod gwiazdami Planetarium EC1.


Pokaz fulldome: ">>Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie...<<< - Sonety Shakespeare’a śpiewa Stanisław Soyka".

Producent: EC1 Łódź - Miasto Kultury / Planetarium EC1. Rok produkcji: 2019.

Pokaz przeznaczony jest dla widzów od 14. roku życia. Cena biletu wyniosi 28 zł (na pokazy specjalne zniżki i ulgi nie obowiązują). Łączny czas trwania pokazu: 45 minut.

 

Stanisław Soyka śpiewa sonety Szekspira (Planetarium EC1)

 

Stanisław Soyka śpiewa sonety Szekspira (Planetarium EC1)