Planetarium EC1 w Łodzi nowym cudem Polski!

Planetarium EC1 nowym cudem PolskiZ dumą i radością informujemy, że Planetarium EC1 wygrało tegoroczny konkurs „7 nowych cudów Polski” miesięcznika National Geographic Traveler. Zajęło pierwsze miejsce w plebiscycie, zdobywając 18,09% głosów z całego kraju.

Jesteśmy szczęśliwi, że udało się wywalczyć ten prestiżowy tytuł dla łódzkiej instytucji. Nie byłoby to możliwe bez wielkiej mobilizacji łodzian, pomocy mediów i życzliwości gości z całej Polski. To nie tylko sukces EC1 Łódź – Miasto Kultury, lecz przede wszystkim mieszkańców Łodzi, którzy wspierali planetarium zarówno w plebiscycie jak i na co dzień, odwiedzając Targową 1/3.

Dziękujemy serdecznie za każdy głos i każdą wizytę!

Planetarium EC1 uzyskało nominację w gronie 32 innych obiektów i od początku zajmowało miejsce lidera plebiscytu. Choć wynik poznaliśmy w nocy z 31 sierpnia na 1 września, jego oficjalne ogłoszenie będzie miało miejsce w trakcie Międzynarodowych Targów Turystycznych „World Travel Show”, które odbędą się w Warszawie w dniach 14-16 października 2016 r. Gratulujemy również naszym konkurentom, bez których konkurs nie byłby tak ekscytujący.

Polecamy się i zapraszamy ponownie!