Pink Floyd: Wish You Were Here

Zapraszamy na trzeci już pokaz muzyczny Pink Floyd autorstwa Starlight Productions, producenta specjalizującego się w przygotowywaniu animacji ilustrujących znane utwory muzyki rozrywkowej. Przed wami "Wish You Were Here" - oczywiście w świetnym nagłośnieniu Dolby Surround!

PREMIERA PRZEŁOŻONA NA PÓŹNIEJSZY TERMIN

 

 

Trwający 44 minuty pokaz w reżyserii Roda Millara zawiera abstrakcyjne wizualizacje do muzyki grupy Pink Floyd pochodzącej z albumu koncepcyjnego "Wish You Were Here" (1975). Płyta jest hołdem dla byłego lidera zespołu, Syda Barretta, którego drogi z zespołem rozeszły się pod koniec lat 60, ale który odcisnął niezaprzeczalne piętno na jego twórczości i odpowiadał za przekraczanie przez grupę kolejnych granic artystycznych.

PREMIERA PRZEŁOŻONA NA PÓŹNIEJSZY TERMIN

Wizualizacje składające się na pokaz silnie nawiązują do psychodelicznych korzeni oraz sztuki performance, która była nierozerwalnie związana z twórczością Baretta i jego kolegów w tamtym okresie. Jest oryginalną ilustracją do muzyki, wzbogacającą jej odbiór. Udział w pokazie stanowi ciekawą alternatywę dla miłośników muzyki grupy, pozwalającą na pełniejsze doświadczenie cenionej przez krytyków i melomanów warstwy dźwiękowej. Takiego nagłośnienia nie da się odtworzyć w domu ani przez słuchawki smartfonów!

 

Pink Floyd: Wish You Were Here w Planetarium EC1

 

Pokaz muzyczny "Pink Floyd: Wish You Were Here" jest przeznaczony dla widzów od 16 roku życia. Cena biletu wynosi 28 zł (na pokazy specjalne zniżki i ulgi nie obowiązują).

Pokaz fulldome "Pink Floyd: Wish You Were Here"; Starlight Productions, Salt Lake City, Utah, USA